Close
07.06.2023 - 10.06.2023

Mystic Festival 2023 w Gdańsku: 4 dni, 5 scen i ponad 70 zespołów!

Mystic Festival narodził się w 1999 roku. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, Slipknot, Celtic Frost, Sabaton, King Diamond, Nightwish, Mercyful Fate, Opeth i Emperor. Po edycjach w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie i Katowicach, a także po kilku latach przerwy, Mystic Festival wrócił na mapę w 2019 roku w Krakowie, by wreszcie znaleźć swoje miejsce w unikalnej przestrzeni gdańskiej Stoczni.

Dzisiaj wreszcie możemy ujawnić pierwszych artystów, którzy potwierdzili swój przyjazd. To Phil Campbell and the Bastard Sons (Motörhead set), Moonspell, Perturbator, Sleep Token, UNLEASHED oraz Soen

Ghost pierwszym headlinerem MYSTIC FESTIVAL 2023!
W czerwcu Ghost nawiedzi gdańską Stocznię, by dać niezapomniany show na Mystic Festival. Szwedzka grupa została zesłana na świat w połowie pierwszej dekady XXI wieku i od debiutanckiej płyty "Opus Eponymous" po najnowszą, póki co, "Impera" zasypuje nas mrocznymi przebojami, zmusza do makabrycznego tańca. Ghost pojawił się, by przywrócić hard rock i heavy metal największym scenom!

 

Gdzie?

Gdańsk Stocznia