Close
12.08.2023 - 13.08.2023

Wakacyjna trasa koncertowa z najlepszą polską muzyką już po raz czwarty wyruszy latem w muzyczną podróż. Dwudniowy festiwal Letnie Brzmienia odbędzie się na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku między 11 i 12 sierpnia. Line-up wypełniają solowe koncerty popularnych twórców i premierowy projekt specjalny - BABIE LATO. Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl.

W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. W centrum Twojego codziennego życia na te 2 dni stworzymy taneczny świat dla Ciebie i Twoich bliskich. Poczuj moc muzyki - z sobą, wśród przyjaciół - tak, jak lubisz najbardziej. O letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje w gdańskim Placu Zebrań Ludowych zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska.
 
W line-upie Letnich Brzmień w Gdańsku pojawia się niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska oraz człowiek orkiestra Zalewski, tym razem z projektem "Zalewski śpiewa Niemena", który bierze na warsztat ponadczasową twórczość Czesława Niemena. Na scenie obok Zalewskiego wystąpią również siostry Paulina i Natalia Przybysz.